Konsultacje, koła, konkursy (3)
Zajęcia wyrównawcze w Szkole Podstawowej
w roku szkolnym 2023/2024 - Semestr I
Nauczyciel prowadzący |
Rodzaj zajęć |
Dzień tygodnia |
Godzina |
Nr sali |
Beata Bakalarska |
Zajęcia wyrównawcze | poniedziałek | 7:30-8:00 | 8 |
Anna Wiśniewska |
Zajęcia wyrównawcze | Wtorek/czwartek | 7:30-8:00 | 6 |
Anna Boronowska-Dębsk |
Zajęcia wyrównawcze | Środa | 7:30-8:00 | 1 |
Anna Boronowska-Dębsk |
Zajęcia wyrównawcze | Czwartek | 8:55-9:40 | 4 |
Agata Giczala - Naróg |
Zajęcia wyrównawcze | Środa | 14:35-15:10 | 3 |
Anna Tkocz |
Zajęcia wyrównawcze | Piątek | 7:05-8:00 | 13 |
Jadwiga Flank -Migdał |
Zajęcia wyrównawcze | Poniedziałek /środa co 2 tygodnie | 14:35-15:20 | 13 |
Anna Galar |
konsultacje | wtorek | 7:05-7:50 | 5 |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów w Szkole Podstawowej
w roku szkolnym 2023/2024 - Semestr I
Nauczyciel prowadzący |
Rodzaj zajęć |
Dzień tygodnia |
Godzina |
Nr sali |
Beata Bakalarska |
Koło artystyczne dla klas 4-8 | poniedziałek | 13:45- 14:30 | 5 |
Klaudia Wygaś |
Robotyka i programowanie - laboltoria | poniedziałek | 7:15-8:00 | 18 |
Sławomir Błachut |
Sks dla klas 4-8 | czwartek | 16:00-17:00 | Sala gimnastycz. |
Iwona Adamaszek |
Koło j. angielskiego dla kl. 5 | Piątek | 13:45-14:30 | 1 |
Anna Wiśniewska |
Koło muzyczne | piątek | 7:20-8:00 | 6 |
Anna Wiśniewska |
Koło Montessori | Poniedziałek, środa | 7:30- 8:00 | 6 |
Aneta Gut-Sulima |
Koło fizyczne kl.7-8 | poniedziałek | 14:30-15:15 | 11 |
Anna Galar |
Koło historyczne | środa | 7:20-7:55 | 2 |
Joanna Then |
Koło chemiczne kl. 7-8 | czwartek | 8:00-8:45 | 2 |
Marzena Gruzło |
Koło biologiczne | poniedziałek | 14:40-15:25 | 12 |
Anna Górecka |
Koło polonistyczne dla kl. 8 | czwartek | 8:00-8:45 | 10 |
Beata Bakalarska |
Koło Tropicieli dla kl. 1 | poniedziałek | 7:30-8:00 | 8 |
Anna Tkocz |
Koło geograficzne | czwartek | 8:00- 8:45 | 12 |
Beata Bakalarska |
Koło Lego land dla kl. 1 | Piątek | 7:30-8:00 | 8 |
Jadwiga Flank-Migdał |
Myśl logicznie, działaj praktycznie | wtorek | 13:45-14:30 | 1 |
Klaudia Wygaś |
Koło medialne dla kl. 8 SP – III LO | Online do ustalenia | 18 | |
Aleksander Trojak |
Zajęcia ruchowe dla klasy 3 | poniedziałek | 11:50-12:35 | Mała SG |
Aleksander Trojak |
Zajęcia ruchowe dla klasy 1 | wtorek | 12:50-13:35 | Duża SG |
Aleksander Trojak |
Zajęcia ruchowe dla klasy 2 | środa | 11:50-12:35 | Duża SG |
Konkursy w roku szkolnym 2019/2020
Rodzaj Konkursu/Olimpiady |
Termin |
Odpowiedzialny |
OMJ - Olimpiada Matematyczna Juniorów |
wrzesień, listopad 2019 |
mgr Barbara Hańderek-Kurcz |
Festiwal Piosenki Religijnej "Strefa Chwały" w Żywcu |
08.10.2019 |
mgr Tomasz Wiatrowski |
Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Biblijny Jonasz |
grudzień 2019, luty 2020 |
s. mgr Joanna Tomczyk |
Olimpiada szkolna OLIMPUS - j. angielski (kl. 7) |
1) 6.11.2019; 2) 25.11.2019 |
mgr Katarzyna Gucwa |
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM |
listopad 2019 |
mgr Tomasz Wiatrowski |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki |
listopad 2019 | mgr Barbara Hańderek-Kurcz |
Olimpiada szkolna OLIMPUS |
listopad 2019 |
s. lic. Agata Warchoł |
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta” |
listopad 2019 |
mgr Anna Tkocz |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii |
listopad 2019 | mgr Marzena Gruzło |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki |
listopad 2019 | mgr Aneta Gut-Sulima |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii |
listopad 2019 | mgr Patrycja Chudy |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. Niemieckiego |
listopad 2019 | mgr Agata Giczala-Naróg |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. Polskiego |
listopad 2019 | mgr Anna Dzida |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. Angielskiego |
listopad 2019 | mgr Chorąży Anna |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii |
listopad 2019 | mgr Anna Tkocz |
Olimpiada szkolna OLIMPUS mitologiczna |
listopad 2019 |
mgr Anna Dzida |
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI (Pinguin, Panda) |
listopad 2019 |
mgr Chudy Patrycja |
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI (Pinguin, Panda) |
listopad 2019/kwiecień 2020 |
mgr Chorąży Anna |
Konkurs Matematyczy o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej |
grudzień 2019 |
mgr Barbara Hańderek-Kurcz |
Wojewódzki Konkurs Biblijny |
październik, listopad 2019, luty 2020 |
s. mgr Joanna Tomczyk |
Konkurs języka angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez ZSO im. S. Żeromskiego w Bielsku-Białej |
grudzień 2019/luty, marzec 2020 |
mgr Anna Chorąży |
Olimpiada szkolna OLIMPUSEK- sesja zimowa |
styczeń 2020 |
mgr Bakalarska Beata, |
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA |
styczeń 2020 (prace), marzec 2020 test |
mgr Marzena Gruzło |
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "LWIĄTKO" |
luty 2020 |
mgr Aneta Gut-Sulima |
Międzyszkolny konkurs dla 7 i 8 klas |
luty-kwiecień 2020 |
mgr Anna Chorąży |
Olimpiada szkolna OLIMPUS- WF |
marzec 2020 |
mgr Sławomir Błachut, |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny |
marzec 2020 |
mgr Katarzyna Błachut |
Olimpiada szkolna OLIMPUSEK - sesja wiosenna |
marzec 2020 | mgr Bakalarska Beata, mgr Anna Rączka |
Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Języka Angielskiego" (kl 2-3) |
marzec 2020 | mgr Anna Gach |
Konkurs talentów |
marzec 2020 | mgr Iwona Pala-Legutko |
Konkurs – Mistrz Języka angielskiego i niemieckiego |
maj 2020 |
mgr Agata Giczala-Naróg |
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX |
3 marzec 2020 | mgr Anna Chorąży |