Kamil - diakonem

 

Biskup Roman Pindel udzielił 8 maja 2019 r. w Wilamowicach święceń diakonatu Kamilowi Piwowarczykowi - absolwentowi Liceum Ogólnokształcącego ZCBM. Kamil przystąpił do egzaminu maturalnego w naszej szkole i rozpoczął formację w krakowskim Wyższym Seminarium Duchownym w 2014 roku.

Do święceń diakonatu przygotowywał się bezpośrednio przez uczestnictwo w tygodniowych rekolekcjach. Nowo wyświęcony diakon podejmie w ciągu najbliższego roku posługę w jednej z  parafii diecezji bielsko-żywieckiej i równocześnie rozpocznie ostatni okres formacji, przygotowujący go do święceń kapłańskich.

Naszemu absolwentowi - Kamilowi życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień życia, mocy Ducha Świętego, wierności i wytrwałości w powołaniu kapłańskim. Gratulujemy!

Czytany 247 razy

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top