Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 A » 1 B » 2 a » 2 A biol-chem » 2 b » 2 B mat-geo » 2 c » 2 d » 2 Hanna Affanasowicz » 3 a » 3 A biol-chem » 3 b » 3 B mat-geo » 3 c » 4 SP » 7 SP

Plany różnych dzienników

» 1a SP

Klasa 1 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 informatyka
1 A inf - Zuziak W. (18)
matematyka
1 A biol-chem-mat - Wróblewska M. (14)
2 08:30-09:15 chemia
1 A - Then J. (17)
biologia
1 A - Wąsek I. (17)
matematyka
1 A biol-chem-mat - Wróblewska M. (14)
zajęcia z wychowawcą
1 A - Kastelik J. (17)
3 09:25-10:10 biologia
1 A - Wąsek I. (17)
wiedza o kulturze
1 A - Hurkała E. (17)
język niemiecki
1 A j.niem - Giczala-Naróg A. (17)
język włoski
1 AB j.wł - Stejskal S. (14)
religia
1 A - Piętka R. (17)
matematyka
1 A biol-chem-ang - Błachut K. (17)
matematyka
1 A biol-chem-mat - Wróblewska M. (14)
4 10:20-11:05 język niemiecki
1 A j.niem - Giczala-Naróg A. (14)
język włoski
1 AB j.wł - Stejskal S. (17)
język polski
1 A - Kastelik J. (17)
matematyka
1 A biol-chem-ang - Błachut K. (17)
matematyka
1 A biol-chem-mat - Wróblewska M. (14)
język polski
1 A - Kastelik J. (17)
historia
1 A - Ostafin A. (17)
5 11:15-12:00 historia
1 A - Ostafin A. (17)
język angielski
1 A biol-chem-mat - Gucwa K. (k 2)
język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
fizyka
1 A - Gut-Sulima A. (17)
chemia
1 A - Then J. (17)
geografia
1 A - Tkocz A. (17)
6 12:25-13:10 język angielski
1 A biol-chem-mat - Gucwa K. (18)
język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
matematyka
1 A biol-chem-ang - Błachut K. (17)
matematyka
1 A biol-chem-mat - Wróblewska M. (14)
język polski
1 A - Kastelik J. (17)
wiedza o społeczeństwie
1 A - Kozieł A. (17)
język angielski
1 A biol-chem-mat - Gucwa K. (11)
język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
7 13:20-14:05 wychowanie fizyczne
1 A - Łoboz K. (sala d)
podstawy przedsiębiorczości
1 A - Kozieł A. (17)
język polski
1 A - Kastelik J. (17)
język angielski
1 A biol-chem-mat - Gucwa K. (11)
język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
podstawy przedsiębiorczości
1 A - Kozieł A. (17)
8 14:15-15:00 religia
1 A - Piętka R. (17)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 A - Błachut S. (17)
język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
wychowanie fizyczne
1 A - Łoboz K. (sala d)
9 15:05-15:50 informatyka
1 AB inf - Zuziak W. (18)
wychowanie fizyczne
1 A - Łoboz K. (sala d)

Klasa 1 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 matematyka
1 B - Wróblewska M. (14)
2 08:30-09:15 informatyka
1 B inf - Zuziak W. (18)
fizyka
1 B - Gut-Sulima A. (14)
matematyka
1 B - Wróblewska M. (14)
zajęcia z wychowawcą
1 B - Wróblewska M. (14)
3 09:25-10:10 język polski
1 B - Kastelik J. (14)
podstawy przedsiębiorczości
1 B - Kozieł A. (14)
język niemiecki
1 B j.niem - Kanik E. (11)
język włoski
1 AB j.wł - Stejskal S. (14)
chemia
1 B - Then J. (14)
matematyka
1 B - Wróblewska M. (14)
4 10:20-11:05 język niemiecki
1 B j.niem - Kanik E. (11)
język włoski
1 AB j.wł - Stejskal S. (17)
wiedza o kulturze
1 B - Hurkała E. (14)
matematyka
1 B - Wróblewska M. (14)
religia
1 B - Piętka R. (14)
podstawy przedsiębiorczości
1 B - Kozieł A. (14)
5 11:15-12:00 biologia
1 B - Wąsek I. (14)
język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 B - Błachut S. (14)
język polski
1 B - Kastelik J. (14)
język polski
1 B - Kastelik J. (14)
6 12:25-13:10 język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
matematyka
1 B - Wróblewska M. (14)
geografia
1 B - Tkocz A. (14)
język polski
1 B - Kastelik J. (14)
język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
7 13:20-14:05 historia
1 B - Kozieł A. (14)
religia
1 B - Piętka R. (14)
historia
1 B - Kozieł A. (14)
język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
wychowanie fizyczne
1 B - Łoboz K. (sala d)
8 14:15-15:00 wychowanie fizyczne
1 B - Łoboz K. (sala d)
wiedza o społeczeństwie
1 B - Kozieł A. (14)
język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
9 15:05-15:50 wychowanie fizyczne
1 B - Łoboz K. (sala d)
informatyka
1 AB inf - Zuziak W. (18)

Klasa 2 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 historia
2 a - Ostafin A. (03)
informatyka
2 a j.ang.1 - Migdał J. (18)
język angielski
2 a j.ang.2 - Szlagor M. (03)
wychowanie fizyczne
2 a - Łoboz K. (sala d)
2 08:30-09:15 geografia
2 a - Tkocz A. (03)
zajęcia z wychowawcą
2 a - Łoboz K. (03)
wychowanie fizyczne
2 a - Łoboz K. (sala d)
biologia
2 a - Gruzło M. (03)
3 09:25-10:10 język włoski
2 a j.ang.1 - Stejskal S. (11)
język angielski
2 a j.ang.2 - Szlagor M. (03)
wychowanie fizyczne
2 a - Łoboz K. (sala d)
zajęcia artystyczne
2 a - Bakalarska B. (03)
język polski
2 a - Bandel K. (03)
historia
2 a - Ostafin A. (03)
4 10:20-11:05 wiedza o społeczeństwie
2 a - Kozieł A. (03)
wychowanie fizyczne
2 a - Łoboz K. (sala d)
język angielski
2 a j.ang.1 - Szlagor M. (03)
informatyka
2 a j.ang.2 - Migdał J. (18)
język polski
2 a - Bandel K. (03)
matematyka
2 a - Hańderek-Kurcz B. (03)
5 11:15-12:00 matematyka
2 a - Hańderek-Kurcz B. (03)
język polski
2 a - Bandel K. (03)
religia
2 a - Grzesiak E. (03)
matematyka
2 a - Hańderek-Kurcz B. (03)
chemia
2 a - Wąsek I. (03)
6 12:25-13:10 język angielski
2 a j.ang.1 - Szlagor M. (03)
język włoski
2 a j.ang.2 - Stejskal S. (11)
chemia
2 a - Wąsek I. (03)
WDŻWR
2 a - Tesarczyk K. (03)
język angielski
2 a j.ang.1 - Szlagor M. (03)
język włoski
2 a j.ang.2 - Stejskal S. (18)
fizyka
2 a - Gut-Sulima A. (03)
7 13:20-14:05 biologia
2 a - Gruzło M. (03)
matematyka
2 a - Hańderek-Kurcz B. (03)
fizyka
2 a - Gut-Sulima A. (03)
język włoski
2 a j.ang.1 - Stejskal S. (18)
język angielski
2 a j.ang.2 - Szlagor M. (03)
język polski
2 a - Bandel K. (03)
8 14:15-15:00 religia
2 a - Grzesiak E. (03)
9 15:05-15:50

Klasa 2 A biol-chem - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 biologia
2 A biol-chem - Wąsek I. (01)
wychowanie fizyczne
2 A biol-chem - Łoboz K. (sala d)
biologia
2 A biol-chem - Wąsek I. (01)
matematyka
2 A biol-chem - Wróblewska M. (01)
2 08:30-09:15 biologia
2 A biol-chem - Wąsek I. (01)
matematyka
2 A biol-chem - Wróblewska M. (01)
język włoski
2 AB j.wł - Stejskal S. (19)
język niemiecki
2 AB j.niem KZ - Giczala-Naróg A. (01)
język niemiecki
2 AB j.niem K - Kanik E. (11)
zajęcia z wychowawcą
2 A biol-chem - Wąsek I. (01)
3 09:25-10:10 chemia
2 A biol-chem - Then J. (01)
język włoski
2 AB j.wł - Stejskal S. (19)
język niemiecki
2 AB j.niem KZ - Giczala-Naróg A. (01)
język niemiecki
2 AB j.niem K - Kanik E. (11)
matematyka
2 A biol-chem - Wróblewska M. (01)
wychowanie fizyczne
2 A biol-chem - Łoboz K. (sala d)
historia i społeczeństwo
2 A biol-chem - Kozieł A. (01)
4 10:20-11:05 matematyka
2 A biol-chem - Wróblewska M. (01)
religia
2 A biol-chem - Piętka R. (01)
biologia
2 A biol-chem - Wąsek I. (01)
wychowanie fizyczne
2 A biol-chem - Łoboz K. (sala d)
język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
5 11:15-12:00 język polski
2 A biol-chem - Kastelik J. (01)
chemia
2 A biol-chem - Then J. (01)
biologia
2 A biol-chem - Wąsek I. (01)
język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
6 12:25-13:10 język polski
2 A biol-chem - Kastelik J. (01)
chemia
2 A biol-chem - Then J. (01)
chemia
2 A biol-chem - Then J. (01)
religia
2 A biol-chem - Piętka R. (01)
język polski
2 A biol-chem - Kastelik J. (01)
7 13:20-14:05 język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
chemia
2 A biol-chem - Then J. (01)
język polski
2 A biol-chem - Kastelik J. (01)
8 14:15-15:00 historia i społeczeństwo
2 A biol-chem - Kozieł A. (01)
język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
historia i społeczeństwo
2 A biol-chem - Kozieł A. (01)
9 15:05-15:50

Klasa 2 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala m)
wychowanie fizyczne
2 b wf dz - Błachut S. (sala m)
2 08:30-09:15 wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala m)
zajęcia z wychowawcą
2 b - Kozieł A. (09)
wychowanie fizyczne
2 b wf dz - Błachut S. (sala m)
geografia
2 b - Tkocz A. (09)
3 09:25-10:10 matematyka
2 b - Hańderek-Kurcz B. (09)
matematyka
2 b - Hańderek-Kurcz B. (09)
informatyka
2 b j.ang 2 - Migdał J. (18)
język angielski
2 b j.ang.1 - Szlagor M. (09)
język włoski
2 b j.ang 2 - Stejskal S. (11)
język angielski
2 b j.ang.1 - Szlagor M. (09)
język polski
2 b - Bandel K. (09)
4 10:20-11:05 religia
2 b - Grzesiak E. (09)
chemia
2 b - Wąsek I. (09)
religia
2 b - Grzesiak E. (09)
matematyka
2 b - Hańderek-Kurcz B. (09)
chemia
2 b - Wąsek I. (09)
5 11:15-12:00 historia
2 b - Kozieł A. (09)
zajęcia artystyczne
2 b - Bakalarska B. (09)
język angielski
2 b j.ang 2 - Szlagor M. (09)
informatyka
2 b j.ang.1 - Migdał J. (18)
język angielski
2 b j.ang 2 - Szlagor M. (09)
język włoski
2 b j.ang.1 - Stejskal S. (11)
historia
2 b - Kozieł A. (09)
6 12:25-13:10 język polski
2 b - Bandel K. (09)
język angielski
2 b j.ang 2 - Szlagor M. (09)
język włoski
2 b j.ang.1 - Stejskal S. (11)
fizyka
2 b - Gut-Sulima A. (09)
biologia
2 b - Gruzło M. (09)
matematyka
2 b - Hańderek-Kurcz B. (09)
7 13:20-14:05 język polski
2 b - Bandel K. (09)
język włoski
2 b j.ang 2 - Stejskal S. (18)
język angielski
2 b j.ang.1 - Szlagor M. (09)
WDŻWR
2 b - Tesarczyk K. (09)
wiedza o społeczeństwie
2 b - Kozieł A. (09)
fizyka
2 b - Gut-Sulima A. (09)
8 14:15-15:00 wychowanie fizyczne
2 b wf dz - Błachut S. (sala m)
biologia
2 b - Gruzło M. (09)
język polski
2 b - Bandel K. (09)
wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala m)
9 15:05-15:50 wychowanie fizyczne
2 b wf dz - Błachut S. (sala m)
wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala m)

Klasa 2 B mat-geo - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 wychowanie fizyczne
2 B mat-geo - Błachut S. (sala m)
religia
2 B mat-geo - Piętka R. (19)
2 08:30-09:15 matematyka
2 B mat-geo - Wróblewska M. (19)
język polski
2 B mat-geo - Seweryn P. (19)
język włoski
2 AB j.wł - Stejskal S. (19)
język niemiecki
2 AB j.niem KZ - Giczala-Naróg A. (01)
język niemiecki
2 AB j.niem K - Kanik E. (11)
zajęcia z wychowawcą
2 B mat-geo - Seweryn P. (19)
3 09:25-10:10 matematyka
2 B mat-geo - Wróblewska M. (19)
język włoski
2 AB j.wł - Stejskal S. (19)
język niemiecki
2 AB j.niem KZ - Giczala-Naróg A. (01)
język niemiecki
2 AB j.niem K - Kanik E. (11)
język polski
2 B mat-geo - Seweryn P. (19)
wychowanie fizyczne
2 B mat-geo - Błachut S. (sala m)
język polski
2 B mat-geo - Seweryn P. (19)
4 10:20-11:05 geografia
2 B mat-geo - Kowalik R. (19)
matematyka
2 B mat-geo - Wróblewska M. (19)
geografia
2 B mat-geo - Kowalik R. (19)
wychowanie fizyczne
2 B mat-geo - Błachut S. (sala m)
język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
5 11:15-12:00 geografia
2 B mat-geo - Kowalik R. (19)
matematyka
2 B mat-geo - Wróblewska M. (19)
historia i społeczeństwo
2 B mat-geo - Kozieł A. (19)
język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
6 12:25-13:10 historia i społeczeństwo
2 B mat-geo - Kozieł A. (19)
religia
2 B mat-geo - Piętka R. (19)
matematyka
2 B mat-geo - Wróblewska M. (19)
geografia
2 B mat-geo - Kowalik R. (19)
historia i społeczeństwo
2 B mat-geo - Kozieł A. (19)
7 13:20-14:05 język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
matematyka
2 B mat-geo - Wróblewska M. (19)
geografia
2 B mat-geo - Kowalik R. (19)
matematyka
2 B mat-geo - Wróblewska M. (19)
8 14:15-15:00 język polski
2 B mat-geo - Seweryn P. (19)
język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
9 15:05-15:50

Klasa 2 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 chemia
2 c - Wąsek I. (10)
język angielski
2 c j.ang.1 - Szlagor M. (10)
informatyka
2 c j.ang.2 - Migdał J. (18)
język polski
2 c - Bandel K. (10)
2 08:30-09:15 matematyka
2 c - Hańderek-Kurcz B. (10)
zajęcia z wychowawcą
2 c - Hańderek-Kurcz B. (10)
matematyka
2 c - Hańderek-Kurcz B. (10)
język polski
2 c - Bandel K. (10)
3 09:25-10:10 wychowanie fizyczne
2 c wf dz - Duława D. (sala d)
wychowanie fizyczne
2 c wf chł - Trojak A. (sala m)
historia
2 c - Ostafin A. (10)
wiedza o społeczeństwie
2 c - Kozieł A. (10)
fizyka
2 c - Gut-Sulima A. (10)
chemia
2 c - Wąsek I. (10)
4 10:20-11:05 wychowanie fizyczne
2 c wf dz - Duława D. (sala d)
wychowanie fizyczne
2 c wf chł - Trojak A. (sala m)
zajęcia artystyczne
2 c - Bakalarska B. (10)
matematyka
2 c - Hańderek-Kurcz B. (10)
informatyka
2 c j.ang.1 - Migdał J. (18)
język angielski
2 c j.ang.2 - Szlagor M. (10)
język niemiecki
2 c j.ang.1 - Giczala-Naróg A. (18)
język angielski
2 c j.ang.2 - Szlagor M. (10)
5 11:15-12:00 język niemiecki
2 c j.ang.1 - Giczala-Naróg A. (18)
język angielski
2 c j.ang.2 - Szlagor M. (10)
język angielski
2 c j.ang.1 - Szlagor M. (10)
język niemiecki
2 c j.ang.2 - Giczala-Naróg A. (18)
wychowanie fizyczne
2 c wf dz - Duława D. (sala d)
wychowanie fizyczne
2 c wf chł - Trojak A. (sala m)
biologia
2 c - Gruzło M. (10)
język angielski
2 c j.ang.1 - Szlagor M. (10)
język niemiecki
2 c j.ang.2 - Giczala-Naróg A. (18)
6 12:25-13:10 matematyka
2 c - Hańderek-Kurcz B. (10)
fizyka
2 c - Gut-Sulima A. (10)
wychowanie fizyczne
2 c wf dz - Duława D. (sala d)
wychowanie fizyczne
2 c wf chł - Trojak A. (sala m)
historia
2 c - Ostafin A. (10)
geografia
2 c - Tkocz A. (10)
7 13:20-14:05 religia
2 c - Grzesiak E. (10)
język polski
2 c - Bandel K. (10)
religia
2 c - Grzesiak E. (10)
matematyka
2 c - Hańderek-Kurcz B. (10)
8 14:15-15:00 biologia
2 c - Gruzło M. (10)
WDŻWR
2 c - Tesarczyk K. (10)
9 15:05-15:50 język polski
2 c - Bandel K. (10)

Klasa 2 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala m)
wychowanie fizyczne
2 d wf dz - Błachut S. (sala d)
język angielski
2 d j.ang.2 - Dobija A. (13)
2 08:30-09:15 wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala m)
wychowanie fizyczne
2 d wf dz - Błachut S. (sala d)
zajęcia z wychowawcą
2 d - Tkocz A. (13)
informatyka
2 d j.ang.1 - Migdał J. (18)
język angielski
2 d j.ang.2 - Dobija A. (13)
język niemiecki
2 d j.ang.1 - Kanik E. (11)
język angielski
2 d j.ang.2 - Dobija A. (13)
3 09:25-10:10 religia
2 d - Grzesiak E. (13)
chemia
2 d - Wąsek I. (13)
religia
2 d - Grzesiak E. (13)
język angielski
2 d j.ang.1 - Dobija A. (13)
informatyka
2 d j.ang.2 - Migdał J. (18)
język angielski
2 d j.ang.1 - Dobija A. (13)
język niemiecki
2 d j.ang.2 - Kanik E. (11)
4 10:20-11:05 historia
2 d - Ostafin A. (13)
matematyka
2 d - Błachut K. (13)
fizyka
2 d - Gut-Sulima A. (13)
biologia
2 d - Gruzło M. (13)
fizyka
2 d - Gut-Sulima A. (13)
5 11:15-12:00 zajęcia artystyczne
2 d - Bakalarska B. (13)
wiedza o społeczeństwie
2 d - Kozieł A. (13)
WDŻWR
2 d - Tesarczyk K. (13)
matematyka
2 d - Błachut K. (13)
język polski
2 d - Bandel K. (13)
6 12:25-13:10 geografia
2 d - Tkocz A. (13)
język polski
2 d - Bandel K. (13)
matematyka
2 d - Błachut K. (13)
język polski
2 d - Bandel K. (13)
chemia
2 d - Wąsek I. (13)
7 13:20-14:05 język niemiecki
2 d j.ang.1 - Kanik E. (11)
język angielski
2 d j.ang.2 - Dobija A. (13)
biologia
2 d - Gruzło M. (13)
historia
2 d - Ostafin A. (13)
język polski
2 d - Bandel K. (13)
matematyka
2 d - Błachut K. (13)
8 14:15-15:00 język angielski
2 d j.ang.1 - Dobija A. (13)
język niemiecki
2 d j.ang.2 - Kanik E. (11)
wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala m)
wychowanie fizyczne
2 d wf dz - Błachut S. (sala d)
9 15:05-15:50 język angielski
2 d j.ang.1 - Dobija A. (13)
wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala m)
wychowanie fizyczne
2 d wf dz - Błachut S. (sala d)

Klasa 2 Hanna Affanasowicz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15
2 08:30-09:15
3 09:25-10:10
4 10:20-11:05
5 11:15-12:00
6 12:25-13:10
7 13:20-14:05
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Klasa 3 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala m)
religia
3 a - Grzesiak E. (05)
język angielski
3 a j.ang. 2 - Chorąży A. (05)
2 08:30-09:15 wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala m)
zajęcia z wychowawcą
3 a - Then J. (05)
język polski
3 a - Bandel K. (05)
wiedza o społeczeństwie
3 a - Kozieł A. (05)
3 09:25-10:10 historia
3 a - Ostafin A. (05)
geografia
3 a - Tkocz A. (05)
matematyka
3 a - Hańderek-Kurcz B. (05)
biologia
3 a - Gruzło M. (05)
język angielski
3 a j.ang. 1 - Chorąży A. (05)
język włoski
3 a j.ang. 2 - Stejskal S. (18)
4 10:20-11:05 informatyka
3 a j.ang. 1 - Zuziak W. (18)
język angielski
3 a j.ang. 2 - Chorąży A. (05)
język angielski
3 a j.ang. 1 - Chorąży A. (05)
informatyka
3 a j.ang. 2 - Zuziak W. (18)
historia
3 a - Ostafin A. (05)
chemia
3 a - Then J. (05)
WDŻWR
3 a - Tesarczyk K. (05)
5 11:15-12:00 język włoski
3 a j.ang. 1 - Stejskal S. (11)
język angielski
3 a j.ang. 2 - Chorąży A. (05)
język angielski
3 a j.ang. 1 - Chorąży A. (05)
język włoski
3 a j.ang. 2 - Stejskal S. (11)
język włoski
3 a j.ang. 1 - Stejskal S. (11)
język angielski
3 a j.ang. 2 - Chorąży A. (05)
zajęcia artystyczne
3 a - Bakalarska B. (05)
fizyka
3 a - Gut-Sulima A. (05)
6 12:25-13:10 zajęcia techniczne
3 a - Wiatrowski T. (05)
matematyka
3 a - Hańderek-Kurcz B. (05)
język polski
3 a - Bandel K. (05)
matematyka
3 a - Hańderek-Kurcz B. (05)
język polski
3 a - Bandel K. (05)
7 13:20-14:05 matematyka
3 a - Hańderek-Kurcz B. (05)
religia
3 a - Grzesiak E. (05)
język polski
3 a - Bandel K. (05)
edukacja dla bezpieczeństwa
3 a - Błachut S. (05)
wychowanie fizyczne
3 a wf dz - Duława D. (sala m)
8 14:15-15:00 język polski
3 a - Bandel K. (05)
wychowanie fizyczne
3 a wf dz - Duława D. (sala m)
wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala d)
język angielski
3 a j.ang. 1 - Chorąży A. (05)
wychowanie fizyczne
3 a wf dz - Duława D. (sala m)
9 15:05-15:50 wychowanie fizyczne
3 a wf dz - Duława D. (sala m)
wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala d)

Klasa 3 A biol-chem - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 język niemiecki
3 AB j.niem. PP - Giczala-Naróg A. (16)
język niemiecki
3 AB j.niem. PP - Giczala-Naróg A. (16)
2 08:30-09:15 język niemiecki
3 A j.niem K - Giczala-Naróg A. (16)
język niemiecki
3 A j.niem K - Giczala-Naróg A. (16)
biologia
3 A biol-chem - Wąsek I. (16)
zajęcia z wychowawcą
3 A biol-chem - Błachut K. (16)
3 09:25-10:10 język angielski
3 AB j.ang KZ - Bieniek-Zacher S. (15)
język angielski
3 AB j.ang K - Garbiak-Wójcicka J. (16)
język polski
3 A biol-chem - Kastelik J. (16)
chemia
3 A biol-chem - Then J. (16)
język polski
3 A biol-chem - Kastelik J. (16)
język polski
3 A biol-chem - Kastelik J. (16)
4 10:20-11:05 język angielski
3 AB j.ang KZ - Bieniek-Zacher S. (15)
język angielski
3 AB j.ang K - Garbiak-Wójcicka J. (16)
język angielski
3 AB j.ang KZ - Bieniek-Zacher S. (15)
język angielski
3 AB j.ang K - Garbiak-Wójcicka J. (16)
język angielski
3 AB j.ang KZ - Bieniek-Zacher S. (15)
język angielski
3 AB j.ang K - Garbiak-Wójcicka J. (16)
biologia
3 A biol-chem - Wąsek I. (16)
język polski
3 A biol-chem - Kastelik J. (16)
5 11:15-12:00 matematyka
3 A biol-chem - Błachut K. (16)
religia
3 A biol-chem - Piętka R. (16)
język angielski
3 AB j.ang KZ - Bieniek-Zacher S. (15)
język angielski
3 AB j.ang K - Garbiak-Wójcicka J. (16)
religia
3 A biol-chem - Piętka R. (16)
matematyka
3 A biol-chem - Błachut K. (16)
6 12:25-13:10 chemia
3 A biol-chem - Then J. (16)
historia i społeczeństwo
3 A biol-chem - Kozieł A. (16)
biologia
3 A biol-chem - Wąsek I. (16)
język angielski
3 AB j.ang KZ - Bieniek-Zacher S. (15)
język angielski
3 AB j.ang K - Garbiak-Wójcicka J. (16)
matematyka
3 A biol-chem - Błachut K. (16)
7 13:20-14:05 chemia
3 A biol-chem - Then J. (16)
chemia
3 A biol-chem - Then J. (16)
biologia
3 A biol-chem - Wąsek I. (16)
wychowanie fizyczne
3 A biol-chem - Łoboz K. (sala d)
biologia
3 A biol-chem - Wąsek I. (16)
8 14:15-15:00 wychowanie fizyczne
3 A biol-chem - Łoboz K. (sala d)
chemia
3 A biol-chem - Then J. (16)
język polski
3 A biol-chem - Kastelik J. (16)
9 15:05-15:50 wychowanie fizyczne
3 A biol-chem - Łoboz K. (sala d)

Klasa 3 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala m)
wychowanie fizyczne
3 b wf dz - Duława D. (sala d)
język polski
3 b - Seweryn P. (12)
wiedza o społeczeństwie
3 b - Kozieł A. (12)
2 08:30-09:15 wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala m)
wychowanie fizyczne
3 b wf dz - Duława D. (sala d)
zajęcia z wychowawcą
3 b - Gruzło M. (12)
religia
3 b - Grzesiak E. (12)
matematyka
3 b - Hańderek-Kurcz B. (12)
3 09:25-10:10 informatyka
3 b j.ang.1 - Zuziak W. (18)
język angielski
3 b j.ang.2 - Chorąży A. (12)
język polski
3 b - Seweryn P. (12)
historia
3 b - Ostafin A. (12)
matematyka
3 b - Hańderek-Kurcz B. (12)
WDŻWR
3 b - Tesarczyk K. (12)
4 10:20-11:05 matematyka
3 b - Hańderek-Kurcz B. (12)
język polski
3 b - Seweryn P. (12)
język polski
3 b - Seweryn P. (12)
fizyka
3 b - Gut-Sulima A. (12)
geografia
3 b - Tkocz A. (12)
5 11:15-12:00 zajęcia techniczne
3 b - Wiatrowski T. (12)
chemia
3 b - Wąsek I. (12)
zajęcia artystyczne
3 b - Bakalarska B. (12)
język niemiecki
3 b j.ang.1 - Giczala-Naróg A. (18)
język angielski
3 b j.ang.2 - Chorąży A. (12)
historia
3 b - Ostafin A. (12)
6 12:25-13:10 edukacja dla bezpieczeństwa
3 b - Błachut S. (12)
religia
3 b - Grzesiak E. (12)
matematyka
3 b - Hańderek-Kurcz B. (12)
język angielski
3 b j.ang.1 - Chorąży A. (12)
język niemiecki
3 b j.ang.2 - Giczala-Naróg A. (11)
biologia
3 b - Gruzło M. (12)
7 13:20-14:05 język polski
3 b - Seweryn P. (12)
język angielski
3 b j.ang.1 - Chorąży A. (12)
język niemiecki
3 b j.ang.2 - Giczala-Naróg A. (11)
język angielski
3 b j.ang.1 - Chorąży A. (12)
informatyka
3 b j.ang.2 - Zuziak W. (18)
język angielski
3 b j.ang.1 - Chorąży A. (12)
8 14:15-15:00 język niemiecki
3 b j.ang.1 - Giczala-Naróg A. (11)
język angielski
3 b j.ang.2 - Chorąży A. (12)
wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala d)
wychowanie fizyczne
3 b wf dz - Duława D. (sala m)
9 15:05-15:50 język angielski
3 b j.ang.2 - Chorąży A. (12)
wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala d)
wychowanie fizyczne
3 b wf dz - Duława D. (sala m)

Klasa 3 B mat-geo - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 język niemiecki
3 B j. niem K - Giczala-Naróg A. (15)
język niemiecki
3 B j. niem K - Giczala-Naróg A. (15)
język niemiecki
3 AB j.niem. PP - Giczala-Naróg A. (16)
język niemiecki
3 AB j.niem. PP - Giczala-Naróg A. (16)
2 08:30-09:15 język polski
3 B mat-geo - Kastelik J. (15)
geografia
3 B mat-geo - Kowalik R. (15)
język polski
3 B mat-geo - Kastelik J. (15)
zajęcia z wychowawcą
3 B mat-geo - Giczala-Naróg A. (15)
3 09:25-10:10 język angielski
3 AB j.ang KZ - Bieniek-Zacher S. (15)
język angielski
3 AB j.ang K - Garbiak-Wójcicka J. (16)
religia
3 B mat-geo - Piętka R. (15)
geografia
3 B mat-geo - Kowalik R. (15)
matematyka
3 B mat-geo - Wróblewska M. (15)
wychowanie fizyczne
3 B mat-geo - Błachut S. (sala d)
4 10:20-11:05 język angielski
3 AB j.ang KZ - Bieniek-Zacher S. (15)
język angielski
3 AB j.ang K - Garbiak-Wójcicka J. (16)
język angielski
3 AB j.ang KZ - Bieniek-Zacher S. (15)
język angielski
3 AB j.ang K - Garbiak-Wójcicka J. (16)
język angielski
3 AB j.ang KZ - Bieniek-Zacher S. (15)
język angielski
3 AB j.ang K - Garbiak-Wójcicka J. (16)
matematyka
3 B mat-geo - Wróblewska M. (15)
wychowanie fizyczne
3 B mat-geo - Błachut S. (sala d)
5 11:15-12:00 matematyka
3 B mat-geo - Wróblewska M. (15)
język polski
3 B mat-geo - Kastelik J. (15)
język angielski
3 AB j.ang KZ - Bieniek-Zacher S. (15)
język angielski
3 AB j.ang K - Garbiak-Wójcicka J. (16)
geografia
3 B mat-geo - Kowalik R. (15)
matematyka
3 B mat-geo - Wróblewska M. (15)
6 12:25-13:10 geografia
3 B mat-geo - Kowalik R. (15)
język polski
3 B mat-geo - Kastelik J. (15)
historia i społeczeństwo
3 B mat-geo - Kozieł A. (15)
język angielski
3 AB j.ang KZ - Bieniek-Zacher S. (15)
język angielski
3 AB j.ang K - Garbiak-Wójcicka J. (16)
matematyka
3 B mat-geo - Wróblewska M. (15)
7 13:20-14:05 geografia
3 B mat-geo - Kowalik R. (15)
matematyka
3 B mat-geo - Wróblewska M. (15)
wychowanie fizyczne
3 B mat-geo - Błachut S. (sala d)
religia
3 B mat-geo - Piętka R. (15)
język polski
3 B mat-geo - Kastelik J. (15)
8 14:15-15:00 matematyka
3 B mat-geo - Wróblewska M. (15)
matematyka
3 B mat-geo - Wróblewska M. (15)
9 15:05-15:50

Klasa 3 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 język angielski
3 c j.ang.1 - Chorąży A. (08)
matematyka
3 c - Hańderek-Kurcz B. (08)
chemia
3 c - Wąsek I. (08)
2 08:30-09:15 język angielski
3 c j.ang.1 - Chorąży A. (08)
język niemiecki
3 c j.ang.2 - Kanik E. (11)
zajęcia z wychowawcą
3 c - Ostafin A. (08)
język polski
3 c - Seweryn P. (08)
WDŻWR
3 c - Tesarczyk K. (08)
3 09:25-10:10 wiedza o społeczeństwie
3 c - Kozieł A. (08)
język angielski
3 c j.ang.1 - Chorąży A. (08)
informatyka
3 c j.ang.2 - Zuziak W. (18)
geografia
3 c - Tkocz A. (08)
religia
3 c - Grzesiak E. (08)
matematyka
3 c - Hańderek-Kurcz B. (08)
4 10:20-11:05 zajęcia techniczne
3 c - Wiatrowski T. (08)
matematyka
3 c - Hańderek-Kurcz B. (08)
język angielski
3 c j.ang.1 - Chorąży A. (08)
język niemiecki
3 c j.ang.2 - Kanik E. (11)
język niemiecki
3 c j.ang.1 - Kanik E. (11)
język angielski
3 c j.ang.2 - Chorąży A. (08)
język niemiecki
3 c j.ang.1 - Kanik E. (11)
język angielski
3 c j.ang.2 - Chorąży A. (08)
5 11:15-12:00 religia
3 c - Grzesiak E. (08)
wychowanie fizyczne
3 c wf chł - Łoboz K. (sala m)
wychowanie fizyczne
3 c wf dz - Trojak A. (sala d)
matematyka
3 c - Hańderek-Kurcz B. (08)
wychowanie fizyczne
3 c wf chł - Łoboz K. (sala m)
wychowanie fizyczne
3 c wf dz - Trojak A. (sala d)
biologia
3 c - Gruzło M. (08)
6 12:25-13:10 historia
3 c - Ostafin A. (08)
wychowanie fizyczne
3 c wf chł - Łoboz K. (sala m)
wychowanie fizyczne
3 c wf dz - Trojak A. (sala d)
język polski
3 c - Seweryn P. (08)
wychowanie fizyczne
3 c wf chł - Łoboz K. (sala m)
wychowanie fizyczne
3 c wf dz - Trojak A. (sala d)
historia
3 c - Ostafin A. (08)
7 13:20-14:05 edukacja dla bezpieczeństwa
3 c - Błachut S. (08)
język polski
3 c - Seweryn P. (08)
zajęcia artystyczne
3 c - Bakalarska B. (08)
fizyka
3 c - Gut-Sulima A. (08)
język polski
3 c - Seweryn P. (08)
8 14:15-15:00 matematyka
3 c - Hańderek-Kurcz B. (08)
język polski
3 c - Seweryn P. (08)
informatyka
3 c j.ang.1 - Zuziak W. (18)
język angielski
3 c j.ang.2 - Chorąży A. (08)
9 15:05-15:50 język angielski
3 c j.ang.2 - Chorąży A. (08)

Klasa 4 SP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 język angielski
4 j.ang 1 - Garbiak-Wójcicka J. (02)
wychowanie fizyczne
4 SP - Błachut S. (sala d)
2 08:30-09:15 język angielski
4 j.ang 1 - Garbiak-Wójcicka J. (02)
zajęcia z wychowawcą
4 SP - Błachut S. (02)
wychowanie fizyczne
4 SP - Błachut S. (sala d)
3 09:25-10:10 technika
4 SP - Wiatrowski T. (02)
religia
4 SP - Bryła J. (02)
wychowanie fizyczne
4 SP - Błachut S. (sala d)
język niemiecki
4 j.ang 1 - Giczala-Naróg A. (02)
język niemiecki
4 j.ang 2 - Kanik E. (świetlica)
przyroda
4 SP - Tkocz A. (02)
4 10:20-11:05 przyroda
4 SP - Tkocz A. (02)
język niemiecki
4 j.ang 1 - Giczala-Naróg A. (02)
język niemiecki
4 j.ang 2 - Kanik E. (świetlica)
wychowanie fizyczne
4 SP - Błachut S. (sala d)
religia
4 SP - Bryła J. (02)
matematyka
4 SP - Błachut K. (02)
5 11:15-12:00 język polski
4 SP - Seweryn P. (02)
muzyka
4 SP - Wiatrowski T. (02)
matematyka
4 SP - Błachut K. (02)
historia
4 SP - Ostafin A. (02)
język polski
4 SP - Seweryn P. (02)
6 12:25-13:10 matematyka
4 SP - Błachut K. (02)
język polski
4 SP - Seweryn P. (02)
język angielski
4 j.ang 1 - Garbiak-Wójcicka J. (02)
informatyka
4 j.ang 2 - Migdał J. (18)
język polski
4 SP - Seweryn P. (02)
język polski
4 SP - Seweryn P. (02)
7 13:20-14:05 informatyka
4 j.ang 1 - Migdał J. (18)
język angielski
4 j.ang 2 - Garbiak-Wójcicka J. (02)
matematyka
4 SP - Błachut K. (02)
język angielski
4 j.ang 2 - Garbiak-Wójcicka J. (02)
plastyka
4 SP - Bakalarska B. (02)
język angielski
4 j.ang 2 - Garbiak-Wójcicka J. (02)
8 14:15-15:00 język angielski
4 j.ang 1 - Garbiak-Wójcicka J. (02)
język angielski
4 j.ang 2 - Garbiak-Wójcicka J. (02)
9 15:05-15:50

Klasa 7 SP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 język włoski
7 j.ang 1 - Stejskal S. (11)
język angielski
7 j.ang 2 - Bieniek-Zacher S. (07)
biologia
7 SP - Gruzło M. (07)
plastyka
7 SP - Bakalarska B. (07)
język włoski
7 j.ang 1 - Stejskal S. (11)
język angielski
7 j.ang 2 - Bieniek-Zacher S. (07)
2 08:30-09:15 język angielski
7 j.ang 1 - Bieniek-Zacher S. (07)
język włoski
7 j.ang 2 - Stejskal S. (11)
zajęcia z wychowawcą
7 SP - Stejskal S. (07)
matematyka
7 SP - Błachut K. (07)
język angielski
7 j.ang 1 - Bieniek-Zacher S. (07)
język włoski
7 j.ang 2 - Stejskal S. (18)
3 09:25-10:10 geografia
7 SP - Tkocz A. (07)
matematyka
7 SP - Błachut K. (07)
matematyka
7 SP - Błachut K. (07)
matematyka
7 SP - Błachut K. (07)
biologia
7 SP - Gruzło M. (07)
4 10:20-11:05 chemia
7 SP - Then J. (07)
muzyka
7 SP - Wiatrowski T. (07)
geografia
7 SP - Tkocz A. (07)
język polski
7 SP - Seweryn P. (07)
język polski
7 SP - Seweryn P. (07)
5 11:15-12:00 wychowanie fizyczne
7 wf chł - Trojak A. (sala d)
wychowanie fizyczne
7 wf dz - Duława D. (sala m)
język polski
7 SP - Seweryn P. (07)
chemia
7 SP - Then J. (10)
język polski
7 SP - Seweryn P. (07)
wychowanie fizyczne
7 wf chł - Trojak A. (sala m)
wychowanie fizyczne
7 wf dz - Duława D. (sala d)
6 12:25-13:10 wychowanie fizyczne
7 wf chł - Trojak A. (sala d)
wychowanie fizyczne
7 wf dz - Duława D. (sala m)
religia
7 SP - Domszy D. (07)
historia
7 SP - Ostafin A. (10)
fizyka
7 SP - Gut-Sulima A. (07)
wychowanie fizyczne
7 wf chł - Trojak A. (sala m)
wychowanie fizyczne
7 wf dz - Duława D. (sala d)
7 13:20-14:05 matematyka
7 SP - Błachut K. (07)
fizyka
7 SP - Gut-Sulima A. (07)
język polski
7 SP - Seweryn P. (07)
religia
7 SP - Domszy D. (07)
historia
7 SP - Ostafin A. (07)
8 14:15-15:00 informatyka
7 j.ang 1 - Migdał J. (18)
język angielski
7 j.ang 2 - Bieniek-Zacher S. (07)
9 15:05-15:50 język angielski
7 j.ang 1 - Bieniek-Zacher S. (07)
informatyka
7 j.ang 2 - Migdał J. (18)

Dziennik 1a SP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:30-09:15
edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
09:25-10:10
edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
10:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
11:15-12:00
przerwa obiadowa
Błażkiewicz A. (świetlica)
11:15-12:00
przerwa obiadowa
Kanik E. (świetlica)
12:25-13:10
edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
08:30-09:15
edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
09:25-10:10
edukacja wczesnoszkolna
Wiatrowski T. (06)
10:20-11:05
religia
Bryła J. (06)
11:15-12:00
przerwa obiadowa
Błażkiewicz A. (świetlica)
11:15-12:00
przerwa obiadowa
Kanik E. (świetlica)
12:25-13:10
edukacja informatyczna
Bakalarska B. (18)
1 a j.ang.2 SP
12:25-13:10
język angielski
Bieniek-Zacher S. (06)
1 a j.ang.1 SP
13:20-14:05
wychowanie fizyczne
Bakalarska B. (sala d)
08:30-09:15
wychowanie fizyczne
Bakalarska B. (sala d)
09:25-10:10
język angielski
Bieniek-Zacher S. (06)
1 a j.ang.2 SP
09:25-10:10
język angielski
Bieniek-Zacher S. (06)
1 a j.ang.1 SP
10:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
11:15-12:00
przerwa obiadowa
Błażkiewicz A. (świetlica)
11:15-12:00
przerwa obiadowa
Kanik E. (świetlica)
12:25-13:10
edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
08:30-09:15
religia
Bryła J. (06)
09:25-10:10
edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
10:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (świetlica)
11:15-12:00
przerwa obiadowa
Błażkiewicz A. (świetlica)
11:15-12:00
przerwa obiadowa
Kanik E. (świetlica)
12:25-13:10
edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
08:30-09:15
wychowanie fizyczne
Bakalarska B. (sala m)
09:25-10:10
edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
10:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
11:15-12:00
przerwa obiadowa
Błażkiewicz A. (świetlica)
11:15-12:00
przerwa obiadowa
Kanik E. (świetlica)
12:25-13:10
edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
1 a j.ang.1 SP
13:20-14:05
edukacja informatyczna
Bakalarska B. (18)
1 a j.ang.1 SP
13:20-14:05
język angielski
Bieniek-Zacher S. (06)
1 a j.ang.2 SP