Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 A » 1 B » 2 a » 2 A biol-chem » 2 b » 2 B mat-geo » 2 c » 2 d » 3 a » 3 b » 3 c » 4 SP » 7 SP

Plany różnych dzienników

» 1 SP

Klasa 1 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 Matematyka
1 A biol-chem-mat - Wróblewska M. (14)
Informatyka
1 A inf - Mączka R. (18)
Matematyka
1 A biol-chem-mat - Wróblewska M. (14)
2 08:30-09:15 Biologia
1 A - Wąsek I. (17)
Fizyka
1 A - Gut-Sulima A. (17)
Język polski
1 A - Kastelik J. (17)
Zajęcia z wychowawcą
1 A - Kastelik J. (17)
3 09:25-10:10 Język polski
1 A - Kastelik J. (17)
Wiedza o kulturze
1 A - Hurkała E. (17)
Język włoski
1 AB j.wł - Stejskal S. (11)
Język niemiecki
1 AB j.niem KZ - Giczala-Naróg A. (14)
Język niemiecki
1 AB j.niem KP - Pyka J. (17)
Wychowanie fizyczne
1 A - Łoboz K. (sala d)
Język polski
1 A - Kastelik J. (17)
4 10:20-11:05 Język polski
1 A - Kastelik J. (17)
Chemia
1 A - Then J. (17)
Matematyka
1 A biol-chem-ang - Błachut K. (17)
Matematyka
1 A biol-chem-mat - Wróblewska M. (14)
Język włoski
1 AB j.wł - Stejskal S. (17)
Język niemiecki
1 AB j.niem KZ - Giczala-Naróg A. (14)
Język niemiecki
1 AB j.niem KP - Pyka J. (14)
Geografia
1 A - Tkocz A. (17)
5 11:15-12:00 Historia
1 A - Ostafin A. (17)
Matematyka
1 A biol-chem-ang - Błachut K. (17)
Matematyka
1 A biol-chem-mat - Wróblewska M. (14)
Edukacja dla bezpieczeństwa
1 A - Błachut S. (17)
Historia
1 A - Ostafin A. (17)
Matematyka
1 A biol-chem-ang - Błachut K. (17)
Matematyka
1 A biol-chem-mat - Wróblewska M. (14)
6 12:25-13:10 Podstawy przedsiębiorczości
1 A - Kozieł A. (17)
Język angielski
1 A biol-chem-mat - Gucwa K. (11)
Język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
Język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
Biologia
1 A - Wąsek I. (17)
Religia
1 A - Piętka R. (17)
Podstawy przedsiębiorczości
1 A - Kozieł A. (17)
7 13:20-14:05 Wiedza o społeczeństwie
1 A - Kozieł A. (17)
Wychowanie fizyczne
1 A - Łoboz K. (sala d)
Język angielski
1 A biol-chem-mat - Gucwa K. (11)
Język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
Język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
Język angielski
1 A biol-chem-mat - Gucwa K. (11)
Język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
Język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
Chemia
1 A - Then J. (17)
8 14:15-15:00 Wdżwr
1 A - Tesarczyk K. (17)
Wychowanie fizyczne
1 A - Łoboz K. (sala d)
Język angielski
1 A biol-chem-mat - Gucwa K. (11)
Język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
Język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
Język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
Język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
Informatyka
1 AB inf - Mączka R. (18)
9 15:05-15:50 Religia
1 A - Piętka R. (17)

Klasa 1 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 Matematyka
1 B - Wróblewska M. (14)
Matematyka
1 B - Wróblewska M. (14)
2 08:30-09:15 Chemia
1 B - Then J. (14)
Informatyka
1 B inf - Mączka R. (18)
Geografia
1 B - Tkocz A. (14)
Zajęcia z wychowawcą
1 B - Wróblewska M. (14)
3 09:25-10:10 Historia
1 B - Kozieł A. (14)
Język polski
1 B - Kastelik J. (14)
Język włoski
1 AB j.wł - Stejskal S. (11)
Język niemiecki
1 AB j.niem KZ - Giczala-Naróg A. (14)
Język niemiecki
1 AB j.niem KP - Pyka J. (17)
Historia
1 B - Kozieł A. (14)
Wychowanie fizyczne
1 B - Łoboz K. (sala d)
4 10:20-11:05 Podstawy przedsiębiorczości
1 B - Kozieł A. (14)
Wiedza o kulturze
1 B - Hurkała E. (14)
Matematyka
1 B - Wróblewska M. (14)
Język włoski
1 AB j.wł - Stejskal S. (17)
Język niemiecki
1 AB j.niem KZ - Giczala-Naróg A. (14)
Język niemiecki
1 AB j.niem KP - Pyka J. (14)
Wychowanie fizyczne
1 B - Łoboz K. (sala d)
5 11:15-12:00 Język polski
1 B - Kastelik J. (14)
Matematyka
1 B - Wróblewska M. (14)
Biologia
1 B - Wąsek I. (14)
Religia
1 B - Piętka R. (14)
Matematyka
1 B - Wróblewska M. (14)
6 12:25-13:10 Edukacja dla bezpieczeństwa
1 B - Błachut S. (14)
Język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
Język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
Podstawy przedsiębiorczości
1 B - Kozieł A. (14)
Fizyka
1 B - Gut-Sulima A. (14)
Język polski
1 B - Kastelik J. (14)
7 13:20-14:05 Wdżwr
1 B - Tesarczyk K. (14)
Religia
1 B - Piętka R. (14)
Język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
Język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
Język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
Język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
Język polski
1 B - Kastelik J. (14)
8 14:15-15:00 Wiedza o społeczeństwie
1 B - Kozieł A. (14)
Język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
Język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
Język angielski
1 AB j.ang KZ - Garbiak-Wójcicka J. (17)
Język angielski
1 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (14)
Informatyka
1 AB inf - Mączka R. (18)
9 15:05-15:50 Wychowanie fizyczne
1 B - Łoboz K. (sala d)

Klasa 2 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 Chemia
2 a - Wąsek I. (03)
Wychowanie fizyczne
2 a - Łoboz K. (sala m)
2 08:30-09:15 Matematyka
2 a - Hańderek-Kurcz B. (03)
Zajęcia z wychowawcą
2 a - Łoboz K. (03)
Wychowanie fizyczne
2 a - Łoboz K. (sala m)
Geografia
2 a - Tkocz A. (03)
3 09:25-10:10 Matematyka
2 a - Hańderek-Kurcz B. (03)
Wychowanie fizyczne
2 a - Łoboz K. (sala d)
Geografia
2 a - Tkocz A. (03)
Chemia
2 a - Wąsek I. (03)
Matematyka
2 a - Hańderek-Kurcz B. (03)
4 10:20-11:05 Zajęcia artystyczne
2 a - Bakalarska B. (03)
Wychowanie fizyczne
2 a - Łoboz K. (sala d)
Fizyka
2 a - Gut-Sulima A. (03)
Matematyka
2 a - Hańderek-Kurcz B. (03)
Historia
2 a - Ostafin A. (03)
5 11:15-12:00 Język włoski
2 a j.ang.1 - Stejskal S. (18)
Język angielski
2 a j.ang.2 - Szlagor M. (03)
Język polski
2 a - Bandel K. (03)
Historia
2 a - Ostafin A. (03)
Biologia
2 a - Gruzło M. (03)
Fizyka
2 a - Gut-Sulima A. (03)
6 12:25-13:10 Język polski
2 a - Bandel K. (03)
Język polski
2 a - Bandel K. (03)
Religia
2 a - Grzesiak E. (03)
Wiedza o społeczeństwie
2 a - Kozieł A. (03)
Język angielski
2 a j.ang.1 - Szlagor M. (03)
Język włoski
2 a j.ang.2 - Stejskal S. (11)
7 13:20-14:05 Biologia
2 a - Gruzło M. (03)
Język angielski
2 a j.ang.1 - Szlagor M. (03)
Język włoski
2 a j.ang.2 - Stejskal S. (11)
Język angielski
2 a j.ang.1 - Szlagor M. (03)
Informatyka
2 a j.ang.2 - Migdał J. (18)
Język polski
2 a - Bandel K. (03)
Język włoski
2 a j.ang.1 - Stejskal S. (18)
Język angielski
2 a j.ang.2 - Szlagor M. (03)
8 14:15-15:00 Religia
2 a - Grzesiak E. (03)
Informatyka
2 a j.ang.1 - Migdał J. (18)
Język angielski
2 a j.ang.2 - Szlagor M. (03)
9 15:05-15:50

Klasa 2 A biol-chem - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 Wychowanie fizyczne
2 A biol-chem - Łoboz K. (sala m)
Język polski
2 A biol-chem - Kastelik J. (01)
Biologia
2 A biol-chem - Wąsek I. (01)
2 08:30-09:15 Matematyka
2 A biol-chem - Wróblewska M. (01)
Biologia
2 A biol-chem - Wąsek I. (01)
Historia i Społeczeństwo
2 A biol-chem - Kozieł A. (01)
Zajęcia z wychowawcą
2 A biol-chem - Wąsek I. (01)
3 09:25-10:10 Biologia
2 A biol-chem - Wąsek I. (01)
Język włoski
2 AB j.wł - Stejskal S. (11)
Język niemiecki
2 AB j.niem KZ - Giczala-Naróg A. (19)
Język niemiecki
2 AB j.niem K - Pyka J. (01)
Biologia
2 A biol-chem - Wąsek I. (01)
Religia
2 A biol-chem - Piętka R. (01)
Język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
Język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
4 10:20-11:05 Biologia
2 A biol-chem - Wąsek I. (01)
Język polski
2 A biol-chem - Kastelik J. (01)
Język włoski
2 AB j.wł - Stejskal S. (11)
Język niemiecki
2 AB j.niem KZ - Giczala-Naróg A. (19)
Język niemiecki
2 AB j.niem K - Pyka J. (01)
Matematyka
2 A biol-chem - Wróblewska M. (01)
Język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
Język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
5 11:15-12:00 Chemia
2 A biol-chem - Then J. (01)
Chemia
2 A biol-chem - Then J. (01)
Matematyka
2 A biol-chem - Wróblewska M. (01)
Matematyka
2 A biol-chem - Wróblewska M. (01)
Chemia
2 A biol-chem - Then J. (01)
6 12:25-13:10 Chemia
2 A biol-chem - Then J. (01)
Religia
2 A biol-chem - Piętka R. (01)
Język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
Język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
Język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
Język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
Chemia
2 A biol-chem - Then J. (01)
7 13:20-14:05 Wychowanie fizyczne
2 A biol-chem - Łoboz K. (sala d)
Język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
Język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
Język polski
2 A biol-chem - Kastelik J. (01)
Historia i Społeczeństwo
2 A biol-chem - Kozieł A. (01)
8 14:15-15:00 Wychowanie fizyczne
2 A biol-chem - Łoboz K. (sala d)
Język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
Język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
Język polski
2 A biol-chem - Kastelik J. (01)
9 15:05-15:50 Historia i Społeczeństwo
2 A biol-chem - Kozieł A. (01)

Klasa 2 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 Wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala d)
Biologia
2 b - Gruzło M. (09)
Informatyka
2 b j.ang 2 - Migdał J. (18)
Język angielski
2 b j.ang.1 - Szlagor M. (09)
2 08:30-09:15 Wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala d)
Zajęcia z wychowawcą
2 b - Kozieł A. (09)
Język angielski
2 b j.ang 2 - Szlagor M. (09)
Informatyka
2 b j.ang.1 - Migdał J. (18)
Biologia
2 b - Gruzło M. (09)
3 09:25-10:10 Geografia
2 b - Tkocz A. (09)
Język polski
2 b - Bandel K. (09)
Wiedza o społeczeństwie
2 b - Kozieł A. (09)
Język polski
2 b - Bandel K. (09)
Geografia
2 b - Tkocz A. (09)
4 10:20-11:05 Religia
2 b - Grzesiak E. (09)
Zajęcia artystyczne
2 b - Bakalarska B. (09)
Matematyka
2 b - Hańderek-Kurcz B. (09)
Język polski
2 b - Bandel K. (09)
Język angielski
2 b j.ang 2 - Szlagor M. (11)
Język włoski
2 b j.ang.1 - Stejskal S. (09)
5 11:15-12:00 Historia
2 b - Kozieł A. (09)
Chemia
2 b - Wąsek I. (09)
Religia
2 b - Grzesiak E. (09)
Historia
2 b - Kozieł A. (09)
Język włoski
2 b j.ang 2 - Stejskal S. (11)
Język angielski
2 b j.ang.1 - Szlagor M. (09)
6 12:25-13:10 Matematyka
2 b - Hańderek-Kurcz B. (09)
Matematyka
2 b - Hańderek-Kurcz B. (09)
Język polski
2 b - Bandel K. (09)
Chemia
2 b - Wąsek I. (09)
Matematyka
2 b - Hańderek-Kurcz B. (09)
7 13:20-14:05 Język włoski
2 b j.ang 2 - Stejskal S. (11)
Język angielski
2 b j.ang.1 - Szlagor M. (09)
Fizyka
2 b - Gut-Sulima A. (09)
Wychowanie fizyczne
2 b wf dz - Błachut S. (sala d)
Fizyka
2 b - Gut-Sulima A. (09)
Wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala d)
Wychowanie fizyczne
2 b wf dz - Błachut S. (sala m)
8 14:15-15:00 Język angielski
2 b j.ang 2 - Szlagor M. (11)
Język włoski
2 b j.ang.1 - Stejskal S. (09)
Wychowanie fizyczne
2 b wf dz - Błachut S. (sala d)
Wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala d)
Wychowanie fizyczne
2 b wf dz - Błachut S. (sala m)
9 15:05-15:50

Klasa 2 B mat-geo - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 Wychowanie fizyczne
2 B mat-geo - Błachut S. (sala d)
Historia i Społeczeństwo
2 B mat-geo - Kozieł A. (19)
2 08:30-09:15 Język polski
2 B mat-geo - Seweryn P. (19)
Geografia
2 B mat-geo - Kowalik R. (19)
Matematyka
2 B mat-geo - Wróblewska M. (19)
Zajęcia z wychowawcą
2 B mat-geo - Seweryn P. (19)
3 09:25-10:10 Język polski
2 B mat-geo - Seweryn P. (19)
Język włoski
2 AB j.wł - Stejskal S. (11)
Język niemiecki
2 AB j.niem KZ - Giczala-Naróg A. (19)
Język niemiecki
2 AB j.niem K - Pyka J. (01)
Geografia
2 B mat-geo - Kowalik R. (19)
Matematyka
2 B mat-geo - Wróblewska M. (19)
Język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
Język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
4 10:20-11:05 Matematyka
2 B mat-geo - Wróblewska M. (19)
Matematyka
2 B mat-geo - Wróblewska M. (19)
Język włoski
2 AB j.wł - Stejskal S. (11)
Język niemiecki
2 AB j.niem KZ - Giczala-Naróg A. (19)
Język niemiecki
2 AB j.niem K - Pyka J. (01)
Religia
2 B mat-geo - Piętka R. (19)
Język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
Język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
5 11:15-12:00 Geografia
2 B mat-geo - Kowalik R. (19)
Religia
2 B mat-geo - Piętka R. (19)
Historia i Społeczeństwo
2 B mat-geo - Kozieł A. (19)
Geografia
2 B mat-geo - Kowalik R. (19)
Historia i Społeczeństwo
2 B mat-geo - Kozieł A. (19)
6 12:25-13:10 Geografia
2 B mat-geo - Kowalik R. (19)
Język polski
2 B mat-geo - Seweryn P. (19)
Język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
Język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
Język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
Język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
Matematyka
2 B mat-geo - Wróblewska M. (19)
7 13:20-14:05 Wychowanie fizyczne
2 B mat-geo - Błachut S. (sala m)
Język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
Język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
Matematyka
2 B mat-geo - Wróblewska M. (19)
Język polski
2 B mat-geo - Seweryn P. (19)
8 14:15-15:00 Wychowanie fizyczne
2 B mat-geo - Błachut S. (sala m)
Język angielski
2 AB j.ang K - Bieniek-Zacher S. (19)
Język angielski
2 AB j.ang. KZ - Gucwa K. (01)
Matematyka
2 B mat-geo - Wróblewska M. (19)
9 15:05-15:50

Klasa 2 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 Język polski
2 c - Bandel K. (10)
Matematyka
2 c - Hańderek-Kurcz B. (10)
Chemia
2 c - Wąsek I. (10)
Język niemiecki
2 c j.ang.1 - Giczala-Naróg A. (18)
Język angielski
2 c j.ang.2 - Szlagor M. (10)
2 08:30-09:15 Język polski
2 c - Bandel K. (10)
Zajęcia z wychowawcą
2 c - Hańderek-Kurcz B. (10)
Matematyka
2 c - Hańderek-Kurcz B. (10)
Język angielski
2 c j.ang.1 - Szlagor M. (10)
Język niemiecki
2 c j.ang.2 - Giczala-Naróg A. (18)
3 09:25-10:10 Wychowanie fizyczne
2 c wf dz - Duława D. (sala m)
Wychowanie fizyczne
2 c wf chł - Trojak A. (sala d)
Matematyka
2 c - Hańderek-Kurcz B. (10)
Religia
2 c - Grzesiak E. (10)
Informatyka
2 c j.ang.1 - Migdał J. (18)
Język angielski
2 c j.ang.2 - Szlagor M. (10)
Historia
2 c - Ostafin A. (10)
4 10:20-11:05 Wychowanie fizyczne
2 c wf dz - Duława D. (sala m)
Wychowanie fizyczne
2 c wf chł - Trojak A. (sala d)
Historia
2 c - Ostafin A. (10)
Wiedza o społeczeństwie
2 c - Kozieł A. (10)
Język angielski
2 c j.ang.1 - Szlagor M. (10)
Informatyka
2 c j.ang.2 - Migdał J. (18)
Język polski
2 c - Bandel K. (10)
5 11:15-12:00 Matematyka
2 c - Hańderek-Kurcz B. (10)
Język niemiecki
2 c j.ang.1 - Giczala-Naróg A. (11)
Język angielski
2 c j.ang.2 - Szlagor M. (10)
Fizyka
2 c - Gut-Sulima A. (10)
Wychowanie fizyczne
2 c wf dz - Duława D. (sala d)
Wychowanie fizyczne
2 c wf chł - Trojak A. (sala m)
Matematyka
2 c - Hańderek-Kurcz B. (10)
6 12:25-13:10 Geografia
2 c - Tkocz A. (10)
Język angielski
2 c j.ang.1 - Szlagor M. (10)
Język niemiecki
2 c j.ang.2 - Giczala-Naróg A. (18)
Geografia
2 c - Tkocz A. (10)
Wychowanie fizyczne
2 c wf dz - Duława D. (sala d)
Wychowanie fizyczne
2 c wf chł - Trojak A. (sala m)
Fizyka
2 c - Gut-Sulima A. (10)
7 13:20-14:05 Religia
2 c - Grzesiak E. (10)
Chemia
2 c - Wąsek I. (10)
Język polski
2 c - Bandel K. (10)
Biologia
2 c - Gruzło M. (10)
8 14:15-15:00 Biologia
2 c - Gruzło M. (10)
Zajęcia artystyczne
2 c - Bakalarska B. (10)
9 15:05-15:50

Klasa 2 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 Wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala d)
Wychowanie fizyczne
2 d wf dz - Błachut S. (sala m)
Wiedza o społeczeństwie
2 d - Kozieł A. (13)
Wychowanie fizyczne
2 d wf dz - Błachut S. (sala d)
Język angielski
2 d j.ang.2 - Adamaszek I. (13)
2 08:30-09:15 Wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala d)
Wychowanie fizyczne
2 d wf dz - Błachut S. (sala m)
Zajęcia z wychowawcą
2 d - Tkocz A. (13)
Wychowanie fizyczne
2 d wf dz - Błachut S. (sala d)
Język niemiecki
2 d j.ang.1 - Pyka J. (11)
Język angielski
2 d j.ang.2 - Adamaszek I. (13)
3 09:25-10:10 Język polski
2 d - Bandel K. (13)
Geografia
2 d - Tkocz A. (13)
Biologia
2 d - Gruzło M. (13)
Matematyka
2 d - Błachut K. (13)
Język angielski
2 d j.ang.1 - Adamaszek I. (13)
Język niemiecki
2 d j.ang.2 - Pyka J. (11)
4 10:20-11:05 Język polski
2 d - Bandel K. (13)
Matematyka
2 d - Błachut K. (13)
Religia
2 d - Grzesiak E. (13)
Fizyka
2 d - Gut-Sulima A. (13)
Matematyka
2 d - Błachut K. (13)
5 11:15-12:00 Religia
2 d - Grzesiak E. (13)
Historia
2 d - Ostafin A. (13)
Język polski
2 d - Bandel K. (13)
Zajęcia artystyczne
2 d - Bakalarska B. (13)
Biologia
2 d - Gruzło M. (13)
6 12:25-13:10 Informatyka
2 d j.ang.1 - Migdał J. (18)
Język angielski
2 d j.ang.2 - Adamaszek I. (13)
Chemia
2 d - Wąsek I. (13)
Język niemiecki
2 d j.ang.1 - Pyka J. (11)
Język angielski
2 d j.ang.2 - Adamaszek I. (13)
Historia
2 d - Ostafin A. (13)
Geografia
2 d - Tkocz A. (13)
7 13:20-14:05 Język angielski
2 d j.ang.1 - Adamaszek I. (13)
Informatyka
2 d j.ang.2 - Migdał J. (18)
Język polski
2 d - Bandel K. (13)
Język angielski
2 d j.ang.1 - Adamaszek I. (13)
Język niemiecki
2 d j.ang.2 - Pyka J. (11)
Chemia
2 d - Wąsek I. (13)
Wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala d)
8 14:15-15:00 Matematyka
2 d - Błachut K. (13)
Fizyka
2 d - Gut-Sulima A. (13)
Język angielski
2 d j.ang.1 - Adamaszek I. (13)
Wychowanie fizyczne
2 bd wf chł - Trojak A. (sala d)
9 15:05-15:50

Klasa 3 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 Wychowanie fizyczne
3 a wf dz - Duława D. (sala m)
Wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala d)
Religia
3 a - Grzesiak E. (05)
Biologia
3 a - Gruzło M. (05)
2 08:30-09:15 Wychowanie fizyczne
3 a wf dz - Duława D. (sala m)
Wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala d)
Zajęcia z wychowawcą
3 a - Then J. (05)
Zajęcia artystyczne
3 a - Bakalarska B. (05)
Język polski
3 a - Bandel K. (05)
3 09:25-10:10 Chemia
3 a - Then J. (05)
Zajęcia techniczne
3 a - Wiatrowski T. (05)
Chemia
3 a - Then J. (05)
Geografia
3 a - Tkocz A. (05)
Język polski
3 a - Bandel K. (05)
4 10:20-11:05 Język włoski
3 a j.ang. 1 - Stejskal S. (18)
Język angielski
3 a j.ang. 2 - Chorąży A. (05)
Religia
3 a - Grzesiak E. (05)
Język polski
3 a - Bandel K. (05)
Historia
3 a - Ostafin A. (05)
Edukacja dla bezpieczeństwa
3 a - Błachut S. (05)
5 11:15-12:00 Język polski
3 a - Bandel K. (05)
Matematyka
3 a - Hańderek-Kurcz B. (05)
Język angielski
3 a j.ang. 1 - Chorąży A. (05)
Język włoski
3 a j.ang. 2 - Stejskal S. (11)
Matematyka
3 a - Hańderek-Kurcz B. (05)
Informatyka
3 a j.ang. 1 - Mączka R. (18)
Język angielski
3 a j.ang. 2 - Chorąży A. (05)
6 12:25-13:10 Język angielski
3 a j.ang. 1 - Chorąży A. (05)
Język włoski
3 a j.ang. 2 - Stejskal S. (11)
Fizyka
3 a - Gut-Sulima A. (05)
Matematyka
3 a - Hańderek-Kurcz B. (05)
Język polski
3 a - Bandel K. (05)
Język angielski
3 a j.ang. 1 - Chorąży A. (05)
Informatyka
3 a j.ang. 2 - Mączka R. (18)
7 13:20-14:05 Język angielski
3 a j.ang. 1 - Chorąży A. (05)
Wiedza o społeczeństwie
3 a - Kozieł A. (05)
Język włoski
3 a j.ang. 1 - Stejskal S. (11)
Język angielski
3 a j.ang. 2 - Chorąży A. (05)
Wychowanie fizyczne
3 a wf dz - Duława D. (sala d)
Wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala m)
Matematyka
3 a - Hańderek-Kurcz B. (05)
8 14:15-15:00 Historia
3 a - Ostafin A. (05)
Język angielski
3 a j.ang. 2 - Chorąży A. (05)
Wychowanie fizyczne
3 a wf dz - Duława D. (sala d)
Wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala m)
9 15:05-15:50

Klasa 3 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 Wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala d)
Matematyka
3 b - Hańderek-Kurcz B. (12)
Wychowanie fizyczne
3 b wf dz - Duława D. (sala d)
2 08:30-09:15 Wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala d)
Zajęcia z wychowawcą
3 b - Gruzło M. (12)
Religia
3 b - Grzesiak E. (12)
Wychowanie fizyczne
3 b wf dz - Duława D. (sala d)
3 09:25-10:10 Historia
3 b - Ostafin A. (12)
Chemia
3 b - Wąsek I. (12)
Historia
3 b - Ostafin A. (12)
Biologia
3 b - Gruzło M. (12)
Język angielski
3 b j.ang.1 - Chorąży A. (12)
Język niemiecki
3 b j.ang.2 - Giczala-Naróg A. (11)
4 10:20-11:05 Matematyka
3 b - Hańderek-Kurcz B. (12)
Język polski
3 b - Seweryn P. (12)
Język angielski
3 b j.ang.1 - Chorąży A. (12)
Informatyka
3 b j.ang.2 - Mączka R. (18)
Chemia
3 b - Wąsek I. (12)
Matematyka
3 b - Hańderek-Kurcz B. (12)
5 11:15-12:00 Język polski
3 b - Seweryn P. (12)
Religia
3 b - Grzesiak E. (12)
Matematyka
3 b - Hańderek-Kurcz B. (12)
Język niemiecki
3 b j.ang.1 - Giczala-Naróg A. (11)
Język angielski
3 b j.ang.2 - Chorąży A. (12)
Język polski
3 b - Seweryn P. (12)
6 12:25-13:10 Język polski
3 b - Seweryn P. (12)
Zajęcia techniczne
3 b - Wiatrowski T. (12)
Język polski
3 b - Seweryn P. (12)
Geografia
3 b - Tkocz A. (12)
Edukacja dla bezpieczeństwa
3 b - Błachut S. (12)
7 13:20-14:05 Zajęcia artystyczne
3 b - Bakalarska B. (12)
Język niemiecki
3 b j.ang.1 - Giczala-Naróg A. (18)
Język angielski
3 b j.ang.2 - Chorąży A. (12)
Fizyka
3 b - Gut-Sulima A. (12)
Wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala m)
Informatyka
3 b j.ang.1 - Mączka R. (18)
Język angielski
3 b j.ang.2 - Chorąży A. (12)
8 14:15-15:00 Wiedza o społeczeństwie
3 b - Kozieł A. (12)
Język angielski
3 b j.ang.1 - Chorąży A. (12)
Język niemiecki
3 b j.ang.2 - Giczala-Naróg A. (18)
Wychowanie fizyczne
3 b wf dz - Duława D. (sala m)
Wychowanie fizyczne
3 ab wf chł - Trojak A. (sala m)
Język angielski
3 b j.ang.2 - Chorąży A. (12)
9 15:05-15:50 Język angielski
3 b j.ang.1 - Chorąży A. (12)
Wychowanie fizyczne
3 b wf dz - Duława D. (sala m)

Klasa 3 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 Język angielski
3 c j.ang.2 - Chorąży A. (08)
Historia
3 c - Ostafin A. (08)
Język angielski
3 c j.ang.1 - Chorąży A. (08)
Język polski
3 c - Seweryn P. (08)
2 08:30-09:15 Język niemiecki
3 c j.ang.1 - Pyka J. (11)
Język angielski
3 c j.ang.2 - Chorąży A. (08)
Zajęcia z wychowawcą
3 c - Ostafin A. (08)
Język angielski
3 c j.ang.1 - Chorąży A. (08)
Język niemiecki
3 c j.ang.2 - Pyka J. (11)
Matematyka
3 c - Hańderek-Kurcz B. (08)
3 09:25-10:10 Język angielski
3 c j.ang.1 - Chorąży A. (08)
Język niemiecki
3 c j.ang.2 - Pyka J. (18)
Religia
3 c - Grzesiak E. (08)
Język angielski
3 c j.ang.1 - Chorąży A. (08)
Informatyka
3 c j.ang.2 - Mączka R. (18)
Język niemiecki
3 c j.ang.1 - Pyka J. (11)
Język angielski
3 c j.ang.2 - Chorąży A. (08)
Edukacja dla bezpieczeństwa
3 c - Błachut S. (08)
4 10:20-11:05 Historia
3 c - Ostafin A. (08)
Zajęcia techniczne
3 c - Wiatrowski T. (08)
Język polski
3 c - Seweryn P. (08)
Religia
3 c - Grzesiak E. (08)
Informatyka
3 c j.ang.1 - Mączka R. (18)
Język angielski
3 c j.ang.2 - Chorąży A. (08)
5 11:15-12:00 Geografia
3 c - Tkocz A. (08)
Wychowanie fizyczne
3 c wf chł - Łoboz K. (sala d)
Wychowanie fizyczne
3 c wf dz - Trojak A. (sala m)
Język polski
3 c - Seweryn P. (08)
Chemia
3 c - Wąsek I. (08)
Wychowanie fizyczne
3 c wf chł - Łoboz K. (sala m)
Wychowanie fizyczne
3 c wf dz - Trojak A. (sala d)
6 12:25-13:10 Biologia
3 c - Gruzło M. (08)
Wychowanie fizyczne
3 c wf chł - Łoboz K. (sala d)
Wychowanie fizyczne
3 c wf dz - Trojak A. (sala m)
Fizyka
3 c - Gut-Sulima A. (08)
Matematyka
3 c - Hańderek-Kurcz B. (08)
Wychowanie fizyczne
3 c wf chł - Łoboz K. (sala m)
Wychowanie fizyczne
3 c wf dz - Trojak A. (sala d)
7 13:20-14:05 Matematyka
3 c - Hańderek-Kurcz B. (08)
Matematyka
3 c - Hańderek-Kurcz B. (08)
Matematyka
3 c - Hańderek-Kurcz B. (08)
Język polski
3 c - Seweryn P. (08)
Zajęcia artystyczne
3 c - Bakalarska B. (08)
8 14:15-15:00 Język polski
3 c - Seweryn P. (08)
Chemia
3 c - Wąsek I. (08)
Wiedza o społeczeństwie
3 c - Kozieł A. (08)
9 15:05-15:50

Klasa 4 SP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 Matematyka
4 SP - Błachut K. (02)
Matematyka
4 SP - Błachut K. (02)
Wychowanie fizyczne
4 SP - Błachut S. (sala m)
2 08:30-09:15 Przyroda
4 SP - Tkocz A. (02)
Zajęcia z wychowawcą
4 SP - Błachut S. (02)
Matematyka
4 SP - Błachut K. (02)
Wychowanie fizyczne
4 SP - Błachut S. (sala m)
3 09:25-10:10 Język angielski
4 j.ang 1 - Garbiak-Wójcicka J. (świetlica)
Język angielski
4 j.ang 2 - Adamaszek I. (02)
Język angielski
4 j.ang 1 - Garbiak-Wójcicka J. (świetlica)
Język angielski
4 j.ang 2 - Adamaszek I. (02)
Wychowanie fizyczne
4 SP - Błachut S. (sala d)
Religia
4 SP - Bryła J. (02)
Język polski
4 SP - Seweryn P. (02)
4 10:20-11:05 Język angielski
4 j.ang 1 - Garbiak-Wójcicka J. (świetlica)
Język angielski
4 j.ang 2 - Adamaszek I. (02)
Język niemiecki
4 N1 - Giczala-Naróg A. (02)
Język niemiecki
4 N2 - Pyka J. (świetlica)
Wychowanie fizyczne
4 SP - Błachut S. (sala d)
Przyroda
4 SP - Tkocz A. (02)
Język niemiecki
4 N1 - Giczala-Naróg A. (02)
Język niemiecki
4 N2 - Pyka J. (świetlica)
5 11:15-12:00 Muzyka
4 SP - Wiatrowski T. (02)
Język polski
4 SP - Seweryn P. (02)
Informatyka
4 j.ang 1 - Migdał J. (18)
Język angielski
4 j.ang 2 - Adamaszek I. (02)
Język polski
4 SP - Seweryn P. (02)
Plastyka
4 SP - Bakalarska B. (02)
6 12:25-13:10 Matematyka
4 SP - Błachut K. (02)
Religia
4 SP - Bryła J. (02)
Język angielski
4 j.ang 1 - Garbiak-Wójcicka J. (02)
Informatyka
4 j.ang 2 - Migdał J. (18)
Język polski
4 SP - Seweryn P. (02)
Wdżwr
4 SP - Tesarczyk K. (02)
7 13:20-14:05 Język polski
4 SP - Seweryn P. (02)
Technika
4 SP - Wiatrowski T. (02)
Historia
4 SP - Ostafin A. (02)
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Klasa 7 SP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 Biologia
7 SP - Gruzło M. (07)
Fizyka
7 SP - Gut-Sulima A. (07)
Matematyka
7 SP - Błachut K. (07)
Historia
7 SP - Ostafin A. (07)
2 08:30-09:15 Matematyka
7 SP - Błachut K. (07)
Zajęcia z wychowawcą
7 SP - Stejskal S. (07)
Język polski
7 SP - Seweryn P. (07)
Plastyka
7 SP - Bakalarska B. (07)
3 09:25-10:10 Muzyka
7 SP - Wiatrowski T. (07)
Język polski
7 SP - Seweryn P. (07)
Matematyka
7 SP - Błachut K. (07)
Język polski
7 SP - Seweryn P. (07)
Chemia
7 SP - Then J. (07)
4 10:20-11:05 Chemia
7 SP - Then J. (07)
Język angielski
7 j.ang 1 - Adamaszek I. (07)
Język włoski
7 j.ang 2 - Stejskal S. (18)
Geografia
7 SP - Tkocz A. (07)
Biologia
7 SP - Gruzło M. (07)
Język polski
7 SP - Seweryn P. (07)
5 11:15-12:00 Wychowanie fizyczne
7 wf chł - Trojak A. (sala d)
Wychowanie fizyczne
7 wf dz - Duława D. (sala m)
Język włoski
7 j.ang 1 - Stejskal S. (08)
Język angielski
7 j.ang 2 - Adamaszek I. (07)
Wychowanie fizyczne
7 wf chł - Trojak A. (sala m)
Wychowanie fizyczne
7 wf dz - Duława D. (sala d)
Język włoski
7 j.ang 1 - Stejskal S. (18)
Język angielski
7 j.ang 2 - Adamaszek I. (10)
Geografia
7 SP - Tkocz A. (07)
6 12:25-13:10 Wychowanie fizyczne
7 wf chł - Trojak A. (sala d)
Wychowanie fizyczne
7 wf dz - Duława D. (sala m)
Historia
7 SP - Ostafin A. (07)
Wychowanie fizyczne
7 wf chł - Trojak A. (sala m)
Wychowanie fizyczne
7 wf dz - Duława D. (sala d)
Język angielski
7 j.ang 1 - Adamaszek I. (07)
Język włoski
7 j.ang 2 - Stejskal S. (18)
Matematyka
7 SP - Błachut K. (07)
7 13:20-14:05 Matematyka
7 SP - Błachut K. (07)
Religia
7 SP - Domszy D. (07)
Język polski
7 SP - Seweryn P. (07)
Religia
7 SP - Domszy D. (07)
Fizyka
7 SP - Gut-Sulima A. (07)
8 14:15-15:00 Informatyka
7 j.ang 1 - Migdał J. (18)
Język angielski
7 j.ang 2 - Adamaszek I. (07)
Wdżwr
7 SP - Tesarczyk K. (07)
9 15:05-15:50 Język angielski
7 j.ang 1 - Adamaszek I. (07)
Informatyka
7 j.ang 2 - Migdał J. (18)

Dziennik 1 SP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:30-09:15
Edukacja informatyczna
Bakalarska B. (18)
1 j.ang.2 SP
08:30-09:15
Język angielski
Bieniek-Zacher S. (06)
1 j.ang.1 SP
09:25-10:10
Edukacja informatyczna
Bakalarska B. (18)
1 j.ang.1 SP
09:25-10:10
Język angielski
Bieniek-Zacher S. (06)
1 j.ang.2 SP
10:20-11:05
Edukacja muzyczna
Wiatrowski T. (06)
12:25-13:10
Edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
08:30-09:15
Edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
09:25-10:10
Edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (18)
1 j.ang.1 SP
10:20-11:05
Religia
Bryła J. (06)
12:25-13:10
Edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (sala m)
13:20-14:05
Wychowanie fizyczne
Bakalarska B. (sala m)
08:30-09:15
Wychowanie fizyczne
Bakalarska B. (sala d)
09:25-10:10
Edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
10:20-11:05
Edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
12:25-13:10
Edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
08:30-09:15
Religia
Bryła J. (06)
09:25-10:10
Edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
10:20-11:05
Edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
12:25-13:10
Edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
13:20-14:05
Edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
08:30-09:15
Język angielski
Bieniek-Zacher S. (06)
1 j.ang.1 SP
08:30-09:15
Język angielski
Bieniek-Zacher S. (06)
1 j.ang.2 SP
09:25-10:10
Wychowanie fizyczne
Bakalarska B. (sala m)
10:20-11:05
Edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)
12:25-13:10
Edukacja wczesnoszkolna
Bakalarska B. (06)